Doprava ZDARMA nad 1200 Kč

Časté otázky

Náš obchod je záměrně natolik minimalistický, že je velmi jednoduché ho používat. Nakupování je snadné a transparentní. Přesto jsme si zde připravili pár základních častých otázek a odpovědí:

Kde se produkty vyrábějí? Jaká je kvalita, když jsou tak levné?
Většina produktů se vyrábí ve špičkovém moderním závodě v Maroku. Více informací zde. Všechny produkty mají certifikáty, a přestože jsou za nízké ceny, jejich kvalita je vzhledem k ceně velmi slušná. Snažíme se, aby naše nabídka byla vždy nejlepší poměr cena/kvalita, a abyste získali z každé utracené koruny v našem obchodě skvělou hodnotu.

Jak dlouho trvá doručení?
Vše, co lze objednat, máme skladem u nás v hale v Praze, takže expedujeme ihned, nejpozději druhý den po objednávce. Pak už záleží na rychlosti dopravce. V e-mailu také naleznete kód zásilky, podle kterého můžete svoji zásilku u dopravce sledovat.

Je možná změna objednávky?
Jsme velmi rychlí, takže jakákoliv změna objednávky není možná. Můžete ale objednávku stornovat a udělat si novou, nebo samozřejmě objednávku vrátit. Prosíme o pochopení, že také není možné dělat změny v již vystavených daňových dokladech.

Proč jsou u některých produktů rozdílné ceny za barvu a velikost?
Chceme vám, zákazníkům, vždy nabízet nejnižší ceny za všech okolností. U většiny triček je nejlevnější vždy bílá barva, ta je v podstatě se slevou. Ostatní barvy stojí vždy stejně. Za příplatek jsou ale vždy nadměrné velikosti.

Chci zboží vrátit, jak postupovat?
Pokud vám zboží nevyhovuje, je možné ho do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Vždy vracíme peníze, neprovádíme výměnu zboží. Nevyhovující zboží nám zašlete spolu s číslem objednávky na adresu Trikmik s.r.o., Ve Žlíbku 1800/77, 193 00 Praha 9.